Vineri, 31 martie 2023 i-am primit cu bucurie în școala noastră pe preșcolarii din grupele mari de la GPP coordonați de către dnele educatoare: Elena Spanache, Ionela Bișog, Elena Pleșca , Sabina Pălimariu și de la GPN, coordonați de către dna educatoare Georgeta Turculeț. Preșcolarii și părinții acestora au vizitat clasele pregătitoare, laboratorul de informatică și sala de sport. Elevii din clasele pregătitoare coordonați de către doamnele învățătoare Mariana Martiniuc, Ecaterina Mirlescu și Larisa Crina Ștefan i-au întâmpinat cu cântece și le-au dăruit produse confecționate de ei. Au fost multe emoții, curiozitate, bucuria revederii unor foști colegi de grădiniță și încredere că totul va fi bine în anul școlar 2023-2024.Felicitări tuturor!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *